Świetlówka LED 1200/830 18W CIEPŁA BIAŁA ZASILANA STANDARDOWO

Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 48h
Cena: 12,49 zł 12.49
Cena netto: 10,15 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Świetlówki LED zbudowane są z dużych rozmiarów diod, wydajność / efektywność światła może osiągnąć 92 lm/W.
Przyjazna środowisku, brak szkodliwych gazów wprowadzonych do środowiska.
Wysoka żywotność świetlówek LED wynosi nawet do 50 000 godzin pracy. Korzystając z nich przez 8 godzin dziennie, mogą być użytkowanie blisko 17 lat. Dla porównania, żywotność tradycyjnej świetlówki nie przekracza 6 000 godzin pracy. Świetlówki LED zasilane napięciem stałym charakteryzują się brakiem migotania, nie są szkodliwe dla oczu. W przypadku świetlówek tradycyjnych migotanie zdarza się często.

Specyfikacja Techniczna:

Energooszczędność: zużycie energii przez świetlówkę T10 1,2m jest mniejsze niż 20W. W przypadku tradycyjnych świetlówek T10 zużycie energii wynosi 38-45 W. Nowe Świetlówki LED oszczędzają do 60% energii elektrycznej.
Wysoka intensywność światła oraz niski pobór mocy.
Są bezpiecznym źródłem światła, odporne na wstrząsy, jednakże tuba świetlówki jest krucha

Instrukcja obsługi:

Nie potrzebuje balastu. W trakcie podłączania należy połączyć dwa przewody po dwóch stronach. Następnie umieszcza się tubę w oprawie. W celu włączenia świetlówki, podłączyć do źródła prądu.

Zastosowanie:

Dom, biuro, hotel, sklep, autobus, magazyn oraz inne.
Oświetlenie odpowiednie w miejscach pracy oraz garderobach zarówno domowych jak i hotelowych, a także w innych miejscach wymagających mocnego oświetlenia.
Użyteczne przy oświetleniu tablic reklamowych.

Ostrzeżenie:


W trakcie montażu świetlówki należy odłączyć źródło zasilania. Ponowne podłączenie do źródła prądu zapewnić po zakończeniu instalacji.
Przed podłączeniem do źródła zasilania, należy upewnić się, że wyjście zasilające jest zgodne z napięciem tuby. Połączenie przewodów powinno być poprawne, w przeciwnym wypadku świetlówka zostanie trwale uszkodzona.
Świetlówka nie jest wodoodporna. Przeznaczona do użytku wewnętrznego. Zabrania się użytkowania w miejscach o temperaturze bliskiej 40 stopni oraz w miejscach, gdzie wydzielane są gazy żrące. Środowisko pracy świetlówki wpływa na jej żywotność. Oryginalną oprawę należy użytkować zgodnie z instrukcją obsługi w celu zapewnienia jej dłuższej żywotności.
Ostrzeżenie: przy montażu świetlówki LED należy upewnić się, że starter oraz balast charakterystyczny dla tradycyjnych świetlówek są usunięte.


 Do pobrania:


Karta katalogowa


Certyfikat CE 

Dane techniczne

Moc 18W
Moc odpowiadającej świetlówki trad. 36W
Trzonek G13
Barwa światła 830
Temperatura barwowa 3000
Kąt świecenia 320°
Barwa ciepły biały
Sprawność świetlna 1800Im
Ilość diód 80
Napięcie 230v
Opakowanie zbiorcze 1250
Karton 25

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl